Půjčovna obytných vozů pro zimní sezónu

Obytným vozem za lyžováním, nejen na české hory

Chcete si naplánovat zimní dovolenou a máte obavy, jestli bude na horách sníh? Máme pro vás řešení, jak se podobných starostí vyvarovat, nebo se jim alespoň snažit předejít.

Výhoda cestování obytným vozem v zimě

Lidé si povětšinou myslí, že cestování obytným vozem je vhodné pouze v letních měsících, ale je to velký omyl a opak je pravdou. Obytným vozem se dá stejně tak dobře cestovat i v zimně a udržet si stejný komfort, jako v létě. Výběr místa, na které se vydáte, je až do posledního okamžiku na vás a můžete tak pružně reagovat na sněhové podmínky v různých lyžařských resortech. Zaparkovat se dá většinou hned na parkovišti pod sjezdovkou. Spíte ve vlastních peřinách a i kuchyň máte hned na dosah. To je jen výčet několika výhod cestování obytným vozem v zimě.

Jak na to?

Je to tedy jednoduché. Stačí si jen vybrat termín zimní dovolené, zarezervovat plně vybavený obytný automobil v půjčovně www.pujčovnaobytnaku.cz a vyrazit za lyžováním „bez hranic“. Když píšu o plně vybaveném obytném automobilu, myslím tím, že vybavení obsahuje krom jiného i sněhové řetězy, nebo například box na lyže.

Kam vyrazit?

Níže vám nabízíme několik možností z mnoha, kde se dá zaparkovat s obytným vozem na českých horách. Za posledních několik let prošlo zimní kempování velkým rozmachem a kempy jsou i u nás na velmi slušné úrovni.
Nejste ale limitováni pouze hranicemi České republiky a můžete navštívit třeba i rakouské, italské nebo slovinské Alpy, popřípadě slovenské Tatry. I tam je pro vás připraveno nepřeberné množství lyžařských center a míst, kde se dá pohodlně zaparkovat a strávit zimní dovolenou.

Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, obraťte se na nás buď e-mailem na adresu info@pujcovnaobytnaku.cz, nebo na telefon +420 734 745 781, kde vám rádi poradíme a dovolenou vám pomůžeme i naplánovat.

Zde je několik vybraných středisek českých hor, kde bude o vás postaráno:

Skiareál Olešnice v Orlických horácholesnice

  • 2km sjezdových tratí

Bezplatné stání pro karavany přímo u vleku. Přípojka elektrické energie. Toalety v areálu otevřeny 24 hodin denně. Akce pro karavanisty v centrálně umístěném skibaru.

Info na +420 774 340 161 

Ski Resort Černá Hora – PecSki resort Černá Hora

  • 42km sjezdových tratí v pěti areálech
  • 84km běžeckých tratí

Možnost parkování na parkovišti Formanky (přípojka el. energie), nebo na parkovišti Hofmanky (bez možnosti připojení na el. energii) přímo u vleku.

Info na +420 840 888 229 v čase 8.00-16.30 hod.

 

Skicentrum Říčky v Orlických horách Skicentrum Říčky

  • 4,2 km sjezdových tratí různých obtížností
  • 42 km běžeckých tratí

Možnost parkování na spodním i horním parkovišti bez možnosti připojení na el. enerii. K lanovce, WC a restauraci cca 300m z horního parkoviště. Ze spodního parkoviště jezdí pravidelně skibus.

Info na +420 494 595 559 

 

Skicentrum Deštné v Orlických horách Skicentrum Deštné

  • 5 km sjezdových tratí různých obtížností

Možnost parkování v kempu Zákoutí, Deštné č.p.427, přímo naproti lanovce na Studený vrch. Místo pro 3-4 obytná auta s připojením na elektrickou energii. Sociální zázemí v místě. Ideálně rezervovat předem.

Info na +420 494 663 335, nebo +420 777 100 729

  

Skiareál Špindlerův Mlýn Skiareál Špindlerův mlýn

  • 25 km sjezdových tratí
  • 91 km běžeckých tratí

Možnost parkování v Autokempu Špindlerův Mlýn č.p.276, přímo u dolní stanice lanovky na Medvědín. Do areálu Sv. Petr a na parkoviště Hromovka jezdí pravidelně skibus.

Info na +420 737 333 555

 

Sportovní areál Harrachov Sportovní areál Harrachov

  • 7,3 km sjezdových tratí

Možnost parkování v kempu Jiskra, Harrachov č.p.498. Přípojka na elektrickou energii, sociální zázemí nonstop, pračka, sušička. Skibus na lanovku na Čertovu horu v dosahu 200m. Kapacita kempu cca 30 karavanů/obytných vozů.

Info na +420 481 529 536, nebo +420 603 470 113

Holiday Park Liščí farma Vrchlabí Ski areál Olešnice herlíkovice

  • 12,4 km sjezdových tratí

Jedinečný karavanový kemp v Krkonoších, v blízkosti areálu Herlíkovice. Přípojka na elektrickou energii, vytápěné sociální zařízení, kuchyňka, pračka a sušička.

Info na +420 733 636 797

Zaparkovat se dá ale i v dalších střediscích, jako např. Klínovec, Rokytnice nad Jizerou, Červené voda, Červenohorské sedlo, Ramzová, atd.

Lyžování a kempy v zahraničí

V zahraničí jsou s cestováním obytnými vozy mnohem dál a možnost parkování a služby, jako je připojení na elektrickou energii, sociální zařízení dostupné 24 hodin denně, restaurace a další, jsou běžné nejen v každém větším středisku.
V případě, že budete mít zájem o nějaké konkrétní středisko, neváhejte se na nás obrátit a pokusíme se vám vyhledat a popřípadě i zarezervovat nejlepší možné místo pro vaši dovolenou.

 

Šťastnou cestu vám přeje tým půjčovny

logo-pujcovnaobytnaku-cz

Uložit

Posted in Aktuality.