Obytným vozem na hory

Zima, hory, sníh a lyže mají tento rok společného jmenovatele a to je caravaning. Už vás někdy napadlo vyjet na zimní dovolenou obytným vozem?

A proč ne?

  

Cestování tímto dopravním prostředkem už dávno není jen výsadou letních měsíců. Obytňáky jsou vybavené a přizpůsobené i pro toto období a nabízejí veškerý komfort, jaký si jen můžete přát. Ať už se jedná o komfortní zavazadlový prostor, nezávislé topení, kuchyň ve které si připravíte vaše oblíbené jídlo nebo sociální zázemí, ale hlavně můžete měnit lokality dovolené podle aktuálních sněhových, či jiných pro vás důležitých podmínek a představ…

  

Nezalíbilo se vám středisko, které jste si vybrali? Není nic jednoduššího, než nastartovat a jet jinam, kde se vám líbit bude. Tuto možnost vám nabídne jen obytný vůz. Můžete si vybrat s lyžařských středisek nejen na českých horách, ale vynikající podmínky jsou především v Rakousku, Německu, Itálii a Francii.

  

Využijte mimosezónní ceny a zarezervujte si obytňák na stránkách www.pujcovnaobytnaku.cz ještě dnes a získejte slevu za včasný nákup.

 

Na setkání s vámi se těší tým

logo-pujcovnaobytnaku-cz

 

 

Posted in Aktuality.