Letní sezóna 2017 je u konce, ale Půjčovna obytňáků.cz je tu stále pro vás

Letní sezóna 2017 se blíží ke konci a my vám nabízíme malé ohlédnutí za pěti měsíci, po které jste využívali obytné vozy z naší půjčovny ať už k několikadenním výletům, nebo třeba i k třítýdenním dovoleným. Obytné vozy za tyto měsíce projely nejen tradiční evropské destinace, jako jsou Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Rakousko, Francie a Itálie, ale navštívily i Norsko, Dánsko, Švýcarsko, Lucembursko, nebo Korsiku a další země.

 

 

Někteří zákazníci si vybrali cestování po zemích českých a přesvědčili se, že i u nás začíná kempování v obytných vozech pomalu, ale jistě získávat svoji oblibu, kempy se začínají tomuto trendu přizpůsobovat a pro obytňáky a jejich posádku chystají každým rokem lepší a lepší zázemí.

 

 

Už teď se těšíme na příští letní sezónu, ale obytné vozy jsou vhodné i k podzimním cestám za poznáním, nebo výlety za odpočinkem do některých evropských lázní. Třeba maďarské lázně nabízí dostatek místa pro obytné vozy, nebo karavany a většinou mají v ceně parkování i vstupy do lázní + další výhody.

Navštivte naše internetové stránky www.pujcovnaobytnaku.cz, napište na info@pujcovnaobytnaku.cz, nebo zavolejte na 734 745 781 a zarezervujte si volný termín pro podzimní cesty za poznáním, nebo odpočinkem.

Na setkání s vámi se těší tým

logo-pujcovnaobytnaku-cz

Posted in Aktuality.